Dětský nočník s melodií

je určen pro rychlejší a nenásilné osvojení hygienického návyku dítěte

Hlavní předností tohoto výrobku je, že si dítě osvojí dříve a nenásilnou formou základní hygienické návyky. Tím Vám i odpadnou finanční náklady a spousta práce, která je spojena s dlouhodobým používáním plenek. Dítěti pak přinese jakési poděkování za vykonání potřeby a navíc není nuceno zbytečně dlouho sedět na nočníku. Věříme, že budete s tímto výrobkem spokojeni nejen Vy, ale hlavně Vaše dítě.

  1. odpadá praní plen, šetří čas a peníze
  2. příjemná melodie je odměnou pro rodiče i dítě
  3. odpadá přebalování, což představuje větší pohodu pro dítě i rodiče
  4. odpadá neustálé nahlížení do nočníku, protože melodie rodiče ihned upozorní

 

Návod na použití a záruční podmínky :

Po vykonání malé potřeby se instalovanými čidly uzavře elektronický obvod a nočníček začne hrát melodii. Po krátké pauze melodie opakuje až do vyprázdnění obsahu. Po použití je potřeba nočníček vypláchnout vlažnou vodou. Udržujte jej suchý kvůli delší životnosti zdroje. Nenamáčejte nočník celý do vody - můžou se vybít baterie. Pokud k tomuto dojde, odšroubujte kryt šroubkem pod samolepkou v jejím středu, vyjměte baterie a nechte volně vyschnout. Nevystavujte výrobek sálavému teplu nad 70 st. C. Správná funkce výrobku je zaručena pouze použitím tekutiny s obsahem soli ( moč, slaná voda, minerální voda). Z nich se usazuje sůl, kterou je potřeba časem odstranit. Tato může i způsobit poruchu. Baterie typu AG3 jsou již instalovány. Jejich životnost je cca 6 měsíců. Výměna se provádí po povolení středového šroubu v krytu přístroje. Provede Vám ji každý opravář.

Technické parametry :

Hmotnostskladovací teplotaNapájeníMateriálRozměry
0,255 kg70 °C3 V ( 2 X AG3 )MOSTEN 52.492245 X 136 mm

Záruka :

Na výrobek se vztahuje záruka 24 měsíců od data prodeje a zaniká násilným poškozením nebo zásahem do elektroniky a nevztahuje se na vybité baterie. Před zasláním výrobku do opravy označte svůj výrobek samolepkou a zkontrolujte, zda není závada jen znečištěním kontaktů či vybitými bateriemi. Pozáruční servis je zajištěn u výrobce. Výrobek zasíláme na dobírku - poštovné a balné 70 Kč nebo na fakturu. Jsme plátci DPH.

Cena s DPH : 98 Kč